Czwartek 21 stycznia 2021 Wydanie nr 4714
notice
Sygnatura akt: II Ns 446/20 Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi
II Wydział Cywilny
al. Kościuszki 107/109
90-928 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 13.01.2021

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

O treści

Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, II Wydział Cywilny zawiadamia o postępowaniu w sprawie o sygnaturze akt II Ns 446/20 z wniosku Spółdzielni Mieszkaniowej „Zagrodniki” w Łodzi z udziałem Gminy Łódź, Heleny Zygmunt, Wiesławy Krasoń, Grażyny Sobańskiej, Krzysztofa Kaźmierskiego, Roberta Kaźmierskiego, Magdaleny Pauk i Karoliny Pauk o stwierdzenie nabycia spadku po Zdzisławie Wachulcu, synu Marianny, zmarłym w dniu 24 czerwca 2017 roku w Łodzi, ostatnio stale zamieszkałym w Łodzi. W skład spadku wchodzi m.in. spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr 11 położonego w budynku przy ul. Olimpijskiej 3 w Łodzi.
Wzywa się spadkobierców wyżej wymienionej osoby, aby w terminie trzech miesięcy od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się do sądu, w którym toczy się postępowanie (Łódź, al. Kościuszki 107/109) i udowodnili swoje prawo do spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: ŁÓDŹ Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 14.04.2021

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.