Piątek 07 października 2022 Wydanie nr 5338
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: Sąd Rejonowy w Zabrzu
VIII Wydział Cywilny
ul. 3 Maja 21
41-800 Zabrze

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 22.02.2021

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

O treści

OGŁOSZENIE

W Sądzie Rejonowym w Zabrzu Wydziale VIII Cywilnym pod sygn. akt VIII Ns 118/19 toczy się sprawa z wniosku Małgorzaty Wilk i Agnieszki Kubackiej z udziałem Kamili Marciniak, Rafała Marciniak i Elżbiety Trusewicz o stwierdzenie nabycia spadku po Halinie Łucji Grębowiec z domu Grębowiec urodzonej w dniu 20 grudnia 1939 roku we Lwowie córce Władysława i Karoliny z domu Kowalska zmarłej w dniu 9 marca 2019 roku w Zabrzu, której ostatnim miejscem zwykłego pobytu było Zabrze.
W skład spadku wchodzi prawo własności lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość położonego w Zabrzu przy ul Roosevelta.
Wzywa się, aby spadkobiercy w ciągu trzech miesięcy od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 22.08.2021

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.