Sobota 15 maja 2021 Wydanie nr 4828
notice
Sygnatura akt: XVIII Ns 298/20 Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi
XVIII Wydział Cywilny
ul. Kopcińskiego 56
90-643 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 29.04.2021

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Michał Gorzardy vel Gorzędowskiego O treści

„W Sądzie Rejonowym dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XVIII Wydział Cywilnym w sprawie XVIII Ns 298/20 toczy się postępowanie z wniosku Jolanty Gorzardy vel Gorzędowaskiej
przy udziale Karoliny Gorzardy vel Gorzędowskiej, Jeremiasza Gorzardy vel Gorzędowskiego, Miasta Łódź Urząd Miasta Łodzi o stwierdzenie nabycia spadku po Michale Gorzardy vel Gorzędowskiego, zmarłym w dniu 30 lipca 2015 roku w Łodzi, ostatnio stale zamieszkałym w Łodzi.
Sąd wzywa niniejszym wszystkich spadkobierców, aby w terminie 3 (trzech) miesięcy od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzenie nabycia spadku”.

Miejscowość: Łódź Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 29.07.2021

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.