Wtorek 15 czerwca 2021 Wydanie nr 4859
notice
Sygnatura akt: II Ns 70/18 Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
II Wydział Cywilny
ul. Marszałkowska 82
00-517 Warszawa

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 09.06.2021

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Michał Płoszajski, Janusz Strasburger, Małgorzata Strasburger, Jan Olejarski, Jerzy Władysław Bobiński, Maria Trzaskowska, Helena Kikolska, Zofia z Kikolskich Sikorska-Ratschka O treści

W Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie pod sygnaturą II Ns 70/18 toczy się postępowanie o stwierdzenie zasiedzenia udziału 832993/3200000, przysługującego dotychczas Michałowi Płoszajskiemu, Januszowi Strasburgerowi jako spadkobiercy Małgorzaty Strasburger, Janowi Olejarskiemu, Jerzemu Władysławowi Bobińskiemu, Marii Trzaskowskiej, Helenie Kikolskiej i Zofii z Kikolskich Sikorskiej-Ratschka, we współwłasności nieruchomości lokalowej nr 29 w budynku przy ul. Grójeckiej 45 w Warszawie, dzielnicy Ochota, dla której jest prowadzona księga wieczysta nr WA1M/00033236/7, posiadanej przez Pierwszą Spółdzielnię Budowlano-Mieszkaniową Organizacji Inteligencji Polskiej w Warszawie.

Przedmiotem wniosku o zasiedzenie są także związane z tymi udziałami udziały we współwłasności części wspólnych budynku oraz w ekspektatywie prawa własności gruntu, na którym budynek stoi.

Sąd wzywa, aby osoby zainteresowane w ciągu trzech miesięcy od dnia ogłoszenia zgłosiły i udowodniły swoje prawa do tej nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie sąd może orzec zgodnie z wnioskiem posiadacza rzeczy tj. Pierwszej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej Organizacji Inteligencji Polskiej w Warszawie.

Miejscowość: Warszawa Województwo: mazowieckie Treść ogłoszenia ważna do: 09.09.2021

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.