Wtorek 15 czerwca 2021 Wydanie nr 4859
notice
Sygnatura akt: I Ns 470/20 Sąd Rejonowy w Chojnicach
I Wydział Cywilny
ul. Młyńska 30
89-600 Chojnice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 10.06.2021

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Wiesława Grzywacz, Zofia Onezorge O treści

Przed Sądem Rejonowym w Chojnicach pod sygnaturą akt I Ns 470/20 toczy się sprawa o stwierdzenie nabycia przez zasiedzenie własności nieruchomości położonej w Gotelpiu, oznaczonej geodezyjnie numerem 140 o powierzchni 0,28 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta, znajdującej się aktualnie w posiadaniu Wiesławy Grzywacz, a której ostatnim zapisanym właścicielem jest Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Czersku, względnie Zofia Onezorge córka Władysława i Marty.

Wzywa się wszystkich zainteresowanych, aby w terminie 3 miesięcy od ukazania się ogłoszenia zgłosili w Sądzie Rejonowym w Chojnicach i wykazali swoje prawa, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić zasiedzenie z ich pominięciem.

Miejscowość: Chojnice, Gotelp Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 10.09.2021

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.