Wtorek 03 sierpnia 2021 Wydanie nr 4908
notice
Sygnatura akt: I Ns 330/17 Sąd Rejonowy w Łęczycy
I Wydział Cywilny
ul. M. Konopnickiej 16
99-100 Łęczyca

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 30.06.2021

W sprawie: inne

Dotyczy: Danuta Duczyńska O treści

Sygn. akt I Ns 330/17

Dnia 30 czerwca 2021 roku


OGŁOSZENIE


„W Sądzie Rejonowym w Łęczycy I Wydziale Cywilnym toczy się postępowanie w sprawie o sygnaturze akt I Ns 330/17 z wniosku Danuty Duczyńskiej o ustanowienie służebności drogi koniecznej z działki o nr ewidencyjnym 161/2 do działki 356/2 stanowiącą drogę publiczną poprzez działkę o nr ewidencyjnym 447 stanowiącą własność, według zgromadzonych dokumentów, Józefa Łuczaka a pokrywającą się w części z działką poprzednio określoną nr 4 i stanowiącą własność Jana Byczkowskiego oraz Heleny Byczkowskiej a także w części Wojciech Jałkiewicza, położonych w Witoni przy ul, Centralnej”.
Sąd wzywa, aby uczestnicy postępowania w ciągu trzech miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili swój udział w postępowaniu i udowodnili swoje prawa co do nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o ustanowienie służebności drogi koniecznej”.

Na oryginale właściwe podpisy
Za zgodność świadczy
sekr. sąd. Ewelina Jóźwiak

Miejscowość: Witonia Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 30.09.2021

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.