Wtorek 30 listopada 2021 Wydanie nr 5027
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: XVIII Ns 284/20 Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi
XVIII Wydział Cywilny
ul. Kopcińskiego 56
90-643 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 21.07.2021

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Józefa Hartman O treści

Ogłoszenie
Przed Sądem Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi w sprawie XVIII Ns 284/20 toczy się postępowanie z wniosku Skarbu Państwa, reprezentowanego przez Prezydenta Miasta Łodzi, o stwierdzenie nabycia spadku po Józefie Hartman z domu Kaczorowskiej, córce Cyprjana Kaczorowskiego i Krystyny z Orlandów, zmarłej 17 września 1930 roku w Łodzi, o nieznanym zawodzie, właścicielce reszty nieruchomości położonej w Łodzi, opisanej w dawnej księdze wieczystej rep. hip. 103110 w dobrach Radogoszcz 232, przy czym w skład tejże reszty wchodzi oznaczona na planie z 1913 roku ulica o powierzchni 8.768 m2. Sąd wzywa wszystkich spadkobierców, w tym dalszych, aby w ciągu trzech miesięcy, licząc od dnia ogłoszenia, zgłosili i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci, bądź ich poprzednicy prawni, w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Łódź Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 22.10.2021

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.