Sobota 16 października 2021 Wydanie nr 4982
notice
Sygnatura akt: X Ns 384/20 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 23.08.2021

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Hanna Warkocka, Zygmunt Rusin, Ewa Krzyżkowska O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie toczy się pod sygn. X Ns 384/20 sprawa z wniosku Hanny Warkockiej o stwierdzenie nabycia spadku po Zygmuncie Rusinie, synu Emila i Ewy, zmarłym 11 czerwca 2019 roku w Krakowie a ostatnio przed śmiercią zamieszkałym w Ciężkowicach.

Spadkodawca zmarł jako bezdzietny kawaler, nie posiadając rodzeństwa. Ustalając krąg spadkobierców sąd ustalił część rodzeństwa matki spadkodawcy Ewy Krzyżkowskiej z domu Rusin, ale złożone na piśmie zapewnienia spadkowe nie pozwoliły na ustalenie pełnego kręgu spadkobierców ustawowych.

W skład spadku wchodzi nieruchomość przy ul. św. Andrzeja 24 w Ciężkowicach.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w ciągu 3 miesięcy od chwili ukazania się niniejszego ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie przy ul. Chopina 5 i udowodniły nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Tarnów Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 23.11.2021

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.