Niedziela 19 września 2021 Wydanie nr 4955
notice
Sygnatura akt: I Ns 1078/19 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 13.09.2021

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Gabriela Łucja Rudzka, córki Ludwika i Łucji z domu Matysek O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 1078/19 toczy się sprawa z wniosku Banku Polskiej Kasy Opieki Spółki Akcyjnej w Warszawie przy udziale Adriana Rudzkiego, Oskara Rudzkiego, Eugeniusza Rudzkiego, Sebastiana Rudzkiego, Patryka Jaskólskiego, Aleksandra Morawca, Anny Morawiec, Sabiny Morawiec, Jagody Rudzki, Agnieszki Rudzki, Sylwii Jaskólskiej o stwierdzenie nabycia spadku po Gabrieli Łucji Rudzkiej, córki Ludwika i Łucji z domu Matysek, zmarłej 13 lipca 2015 roku w Rudzie Śląskiej i tam ostatnio stale zamieszkałej.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy, w szczególności następcy prawni w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 13.12.2021

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.