Niedziela 19 września 2021 Wydanie nr 4955
notice
Sygnatura akt: I Ns 70/21 Sąd Rejonowy w Skierniewicach
I Wydział Cywilny
ul. Reymonta 12/14
96-100 Skierniewice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 13.09.2021

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Józefa Iwańczyka O treści

"Przed Sądem Rejonowym w Skierniewicach I Wydziałem Cywilnym toczy się sprawa I Ns 70/21 z wniosku Ireny Krychniak i Henryka Krychniaka o stwierdzenie, że jako posiadacze nabyli oni z dniem 20 lipca 2003 roku do majątku wspólnego przez zasiedzenie należący do Józefa Iwańczyka, syna Józefa i Michaliny z domu Brzuszczak (ostatnie znane Sądowi miejsce zamieszkania to: ulica Odrowąża 8, Bystrzyca Kłodzka) wyrażający się ułamkiem 2/48 udział we współwłasności zabudowanej nieruchomości o powierzchni 0,1096 ha, którą stanowi działka o numerze ewidencyjnym 291 obrębu 8 miasto Skierniewice, położona w Skierniewicach przy ulicy Nowomiejskiej 60, dla której w Sądzie Rejonowym w Skierniewicach prowadzony jest zbiór dokumentów Zd. nr 699. Wzywa się zainteresowanych, aby w ciągu trzech miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się i udowodnili swoje prawo do wskazanego udziału we współwłasności nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie sąd stwierdzi zasiedzenie, jeżeli zostanie ono udowodnione”.

Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka Województwo: dolnośląskie Treść ogłoszenia ważna do: 13.12.2021

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.