Niedziela 19 września 2021 Wydanie nr 4955
notice
Sygnatura akt: VIII Ns 218/20 Sąd Rejonowy w Zabrzu
VIII Wydział Cywilny
ul. 3 Maja 21
41-800 Zabrze

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 08.09.2021

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

O treści

OGŁOSZENIE


W Sądzie Rejonowym w Zabrzu pod sygn. akt VIII Ns 218/20 toczy się sprawa
z wniosku Lecha Bereś z udziałem Franciszka Malca (Malec), Wiktorii Daraż (Daraż), Jerzego Maca (Mac), Piotra Maca (Mac), Zbigniewa Szczepana (Szczepan), Tadeusza Piaseckiego (Piasecki), Zdzisława Piaseckiego (Piasecki), Stanisława Krawcowa (Krawców), Tadeusza Krawcowa (Krawców), Marii Janusz (Janusz), Krystyny Siry (Siry), Ewy Famuły (Famuła), Barbary Miś (Miś), Heleny Kotowicz (Kotowicz), Elżbiety Kotuli (Kotula) o stwierdzenie nabycia spadku po zmarłej Kazimierze Bereś, córce Teofila i Anastazji zmarłej w dniu 12 lutego 2015 r. w Zabrzu, ostatnio stale zamieszkałej w Zabrzu.
Wzywa się, aby spadkobiercy w ciągu trzech miesięcy od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 14.10.2021

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.