Czwartek 09 grudnia 2021 Wydanie nr 5036
notice
Sygnatura akt: I Ns 523/21 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 04.10.2021

W sprawie: uznanie za zmarłego

O treści

Sąd Rejonowy w Zgierzu, I Wydział Cywilny zawiadamia, że toczy się przed tym Sądem w sprawie o sygnaturze akt I Ns 523/21 z wniosku Stanisława Dobruchowskiego (Głowno, ul. Wojska Polskiego 45A) z udziałem Michała Tomczaka postępowanie
o uznanie za zmarłego Tadeusza Pawła Sicińskiego, syna Stanisława Sicińskiego i Heleny Drzewieckiej z domu Owczarek, urodzonego w dniu 29 czerwca 1928 roku w Osinach, ostatnio zamieszkałego w Głownie, zaginionego podczas próby przedostania się w 1944 roku z Polski do Wielkiej Brytanii.
Sąd wzywa Tadeusza Pawła Sicińskiego, aby w terminie sześciu miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosił się do Sądu Rejonowego w Zgierzu, gdyż w przeciwnym razie może być uznany za zmarłego. Sąd wzywa też wszystkie osoby, które mogą udzielić wiadomości o zaginionym, aby w powyższym terminie przekazały je sądowi.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 04.04.2022

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.