Czwartek 09 grudnia 2021 Wydanie nr 5036
notice
Sygnatura akt: I Ns 312/21 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 08.10.2021

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

O treści

„Sąd Rejonowy w Zgierzu I Wydział Cywilny zawiadamia, iż toczy się przed tym Sądem w sprawie o sygnaturze akt I Ns 312/21 postępowanie z wniosku Banku Pekao s.a. z siedzibą w Warszawie o stwierdzenie nabycia spadku po Annie Wolf, córce Leona i Marianny, zmarłej 1 października 2020 roku w Aleksandrowie Łódzkim, mającej ostatnie miejsce zwykłego pobytu w Aleksandrowie Łódzkim. W skład spadku wchodzi wierzytelność wnioskodawcy przeciwko spadkodawczyni.
Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i udowodniły swoje prawa do spadku w terminie 3 miesięcy od dnia dokonania ogłoszenia, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu stwierdzeniu nabycia spadku”.

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 09.01.2022

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.