Piątek 07 października 2022 Wydanie nr 5338
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 481/21 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 12.10.2021

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Piotr Bartoszek O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej I Wydział Cywilny pod sygn. I Ns 481/21 toczy się sprawa z wniosku Open Finance Wierzytelności Detalicznych Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego w Warszawie przy udziale Józefa Bartoszka, Piotra Bartoszka, Łukasza Rudnika, Roberta Marka, Przemysława Bartoszka, Marii Bartoszek, Patrycji Mańdok, Barbary Marek, Izabeli Rudnik, Anny Pieckiej, Matyldy Bartoszek, Bianki Pieckiej, Zuzanny Rudnik, o stwierdzenie nabycia spadku po Piotrze Bartoszku zmarłym w dniu 5 lipca 2017 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałym w Rudzie Śląskiej przy.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy Piotra Bartoszka, w szczególności następcy prawni w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 12.01.2022

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.