Piątek 07 października 2022 Wydanie nr 5338
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 242/20 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 13.10.2021

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Krystyna Cięciwa, Emilian Cięciwa, Stefan Klimczak, Jakub Klimczak, Justyna z Matysiewiczów Klimczakowa O treści

Przed Sądem Rejonowym w Nowym Sączu pod sygn. akt I Ns 242/20 toczy się postępowanie z wniosku Krystyny Cięciwy, Emiliana Cięciwy, przy uczestnictwie Stefana Klimczaka o stwierdzenie nabycia nieruchomości przez zasiedzenie działki ewidencyjnej nr 38 powstałej z pb 394 w obrębie katastralnym Obidza, dla której brak jest księgi wieczystej oraz pgr 14 I 13/1 z LWH 472 gm.kat. Obidza, o łącznej powierzchni 0,08 ha. W LWH 472 gm.kat. Obidza jako współwłaściciele ujawnieni są Jakub Klimczak i Justyna z Matysiewiczów Klimaczakowa. Nieruchomość położona jest w Obidzy, gminie Łącko, powiat nowosądecki, województwo małopolskie.

Wzywa się wszystkich zainteresowanych, a w szczególności następców prawnych Jakuba Klimczaka i Justyny z Matysiewiczów Klimaczakowej oraz właścicieli pb 394 w obrębie katastralnym Obidza, dla której brak jest księgi wieczystej, aby w terminie 3 miesięcy od daty dokonania ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu i wykazali swoje prawa do tej nieruchomości, w przeciwnym razie Sąd stwierdzi zasiedzenie, o ile zostanie udowodnione.

Miejscowość: Nowy Sącz Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 13.01.2022

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.