Niedziela 28 listopada 2021 Wydanie nr 5025
notice
Sygnatura akt: I Ns 58/21 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 15.10.2021

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Joanna Utrat, Maria Wróbel, Józef Wróbla O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 58/21 toczy się sprawa z wniosku Haliny Koloch przy udziale Józefa Wróbla, Karola Lapisza, Jana Wróbla, Mariana Lapisza, Moniki Pyrsak, Danuty Łamacz, Jadwigi Topolskiej, Joanny Utrat, Marii Wróbel o zasiedzenie własności nieruchomości położonej w Rudzie Śląskiej przy ul. Piaskowej 4, dla której prowadzona jest księga wieczysta Sądu Rejonowego w Rudzie Śląskiej GL1S/00004767/0, której wieczystoksięgowym właścicielem są Filip Janota, syn Pawła i Florentyny oraz Halina Koloch, córka Józefa i Marty.
Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych, a w szczególności następców prawnych Joanny Utrat, Marii Wróbel i Józefa Wróbla, aby w terminie trzech miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili swoje prawa, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o zasiedzenie.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 15.01.2022

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.