Niedziela 28 listopada 2021 Wydanie nr 5025
notice
Sygnatura akt: I Ns 574/21 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 25.11.2021

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Łukasz Martowicz, syn Zbigniewa i Marii z domu Nalepa O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 574/21 toczy się sprawa z wniosku Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo - Kredytowej \"Śląsk\" w Rudzie Śląskiej przy udziale Pawła Rzeźniczaka, Franciszka Bakalarczyka, Jerzego Martowicza, Kamila Martowicza, Jana Martowicza, Piotra Martowicza, Marcina Napierajczyka, Andrzeja Napierajczyka, Anny Martowicz, Andżeliki Martowicz, Aleksandra Martowicza, Dominiki Martowicz, Justyny Martowicz, Małgorzaty Napierajczyk, Izabeli Gębicy, Sylwii Bakalarczyk, Moniki Napierajczyk, Klaudii Martowicz, Żanety Nalepa, Julii Rzeźniczak o stwierdzenie nabycia spadku po Łukaszu Rafale Martowiczu, synu Zbigniewa i Marii z domu Nalepa, zmarłym w 18 września 2019 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałym w Rudzie Śląskiej.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy, w szczególności następcy prawni w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 25.02.2022

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.