Niedziela 28 listopada 2021 Wydanie nr 5025
notice
Sygnatura akt: VIII Ns 22/21 Sąd Rejonowy w Zabrzu
VIII Wydział Cywilny
ul. 3 Maja 21
41-800 Zabrze

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 25.11.2021

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Jan i Augustyna Franke O treści

OGŁOSZENIE

W Sądzie Rejonowym w Zabrzu pod sygn. akt VIII Ns 22/21 toczy się sprawa z wniosku sprawy z wniosku z wniosku PROTEGAT 1 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty w Krakowie z udziałem Gminy Miejskiej Zabrze o stwierdzenie nabycia spadku po Janie Ferdynandzie Franke synu Augusta Franke i Elfrydy z domu Nitsch urodzonym dnia 13 marca 1944r. w Gliwicach, zmarłym w dniu 6 maja 2018r. w Zabrzu, którego ostatnim miejscem zwykłego pobytu było Zabrze.
Wzywa się, aby spadkobiercy w ciągu trzech miesięcy od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Zabrze Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 25.12.2021

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.