Czwartek 20 stycznia 2022 Wydanie nr 5078
notice
Sygnatura akt: I Ns 242/21 Sąd Rejonowy w Staszowie
I Wydział Cywilny
ul. Kościuszki 2
28-200 Staszów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 12.01.2022

W sprawie: uznanie za zmarłego

Dotyczy: Piotr Smuga O treści

W Sądzie Rejonowym w Staszowie, I Wydział Cywilny toczy się postępowanie w sprawie o sygn. I Ns 242/21 z wniosku Marka Smuga o uznanie za zmarłego Piotra Smuga, syna Mariana i Alfredy, urodzonego 27 czerwca 1978 roku w Chmielniku, ostatnio zamieszkałego w miejscowości Rudki 61, 28 — 200 Szydłów, województwo świętokrzyskie. Ostatnia wiadomość o Piotrze Smuga pochodzi z pisma z Komendy Policji w Staszowie, z którego wynika, że zaginiony był legitymowany przez policję w Czechach 13 stycznia 2010 roku.

Wzywa się zaginionego Piotra Smugę , aby w terminie 6 miesięcy od daty ukazania się tego ogłoszenia zgłosił się do Sądu Rejonowego w Staszowie, w którym toczy się postępowanie, gdyż w przeciwnym razie może być uznany za zmarłego.

Wzywa się również wszystkie osoby, które mogą udzielić wiadomości o zaginionym, aby w powyższym terminie przekazały je Sądowi.

Miejscowość: Staszów Województwo: świętokrzyskie Treść ogłoszenia ważna do: 12.04.2022

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.