Czwartek 20 stycznia 2022 Wydanie nr 5078
notice
Sygnatura akt: I Ns 594/21 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 14.01.2022

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

W Sądzie Rejonowym w Zgierzu, przy ul. Sokołowskiej 6, w sprawie o sygnaturze akt I Ns 594/21 toczy się postępowanie z wniosku Andrzeja Aptapskiego i Jadwigi Aptapskiej z udziałem Skarbu Państwa – Starosty Zgierskiego, Gminy Ozorków i Federacji Związków Zawodowych Pracowników Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej z siedzibą w Warszawie o stwierdzenie nabycia przez Andrzeja i Jadwigę małżonków Aptapskich z dniem 1 marca 2018 roku z mocy prawa do majątku objętego wspólnością małżeńską własności nieruchomości stanowiącej działkę ewidencyjną oznaczoną numerem 1258/2 o powierzchni 0,0952 ha, położonej przy ul. Sokolnickiego 40 w miejscowości Sokolniki-Las, gminie Ozorków, powiecie zgierskim, województwie łódzkim, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta ani zbiór dokumentów. W związku z tym Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo własności do przedmiotowej nieruchomości w terminie 3 miesięcy od dokonania ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności, o ile zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 15.04.2022

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.