Czwartek 20 stycznia 2022 Wydanie nr 5078
notice
Sygnatura akt: I Ns 813/21 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 14.01.2022

W sprawie: inne

O treści

Sąd Rejonowy w Zgierzu, I Wydział Cywilny zawiadamia, że toczy się przed tym sądem w sprawie o sygnaturze akt I Ns 813/21 postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku po Feliksie Pietrzaku, synu Walentego i Pelagii, zmarłym w dniu 26 czerwca 2005 roku w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie przed śmiercią na stałe przebywał oraz o stwierdzenie nabycia spadku po Pelagii Pietrzak z domu Beda, córce Józefa i Walerii, zmarłej w dniu 9 października 2005 roku w Zgierzu, mającej ostatnie miejsce zwykłego pobytu w Aleksandrowie Łódzkim.

Sąd wzywa, aby spadkobiercy w ciągu 3 miesięcy od ukazania się ogłoszenia, zgłosili się do Sądu Rejonowego w Zgierzu, I Wydziału Cywilnego i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 14.04.2022

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.