Piątek 07 października 2022 Wydanie nr 5338
notice
Sygnatura akt: Sąd Rejonowy w Zabrzu
VIII Wydział Cywilny
ul. 3 Maja 21
41-800 Zabrze

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 03.08.2022

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

O treści

OGŁOSZENIE


W Sądzie Rejonowym w Zabrzu prowadzona jest pod sygn. akt VIII Ns 487/21 sprawa z wniosku Urszuli Szadkowskiej – Miller z udziałem Mariusza Pazika, Petra Miemitz, Piotra Miemiec, Ryszarda Janoszki, Henryka Sander, Aliny Krasuskiej, Wiesławy Pazik, Sylwii Swobody, Doroty Dąbrowy, Krystyny Józwik, Marii Niemczyk o stwierdzenie nabycia spadku po Andrzeju Profus, synu Stefana i Elfrydy z domu Profus, zmarłym dnia 23 maja 2019 roku w Zabrzu, ostatnio stale zamieszkałym w Zabrzu.
Wzywa się, aby spadkobiercy w ciągu trzech miesięcy od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 03.02.2023

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.