Piątek 07 października 2022 Wydanie nr 5338
notice
Sygnatura akt: I Ns 1135/19 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 23.09.2022

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Piotr Wiktor, syn Józefa i Gertrudy nazwisko rodowe Jancik O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 1135/19 toczy się sprawa z wniosku Intrum Justitia Debt Fund 1 Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego Niestandaryzowanego Funduszu Sekurytyzacyjnego w Warszawie przy udziale Mariusza Wiktora, Łukasza Wiktora, Anny Wiktor, Darii Wiktor o stwierdzenie nabycia spadku po Piotrze Franciszku Wiktor, synu Józefa i Gertrudy z domu Jancik, zmarłym 18 maja 2016 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałym w Rudzie Śląskiej przy ul. Stefana Żeromskiego 2/7.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy, w szczególności następcy prawni w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 23.12.2022

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.