Piątek 07 października 2022 Wydanie nr 5338
notice
Sygnatura akt: I Ns 578/21 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 23.09.2022

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Henryk Cygan, syn Franciszka i Rewnaty nazwisko rodowe Bemben O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 578/21 toczy się sprawa z wniosku Corpus Iuris Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego w Warszawie przy udziale Mariusza Cygana, Natalii Cygan, Agaty Cygan, Nadii Cygan, Agnieszki Doleżych, Iwony Kicińskiej o stwierdzenie nabycia spadku po Henryku Wiktorze Cyganie, zmarłym w dniu 26 października 2020 roku w Rudzie Śląskiej, którego ostatnim miejscem zwykłego pobytu była Ruda Śląska.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy Henryka Cygana, w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 23.12.2022

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.