Wtorek 19 marca 2019 Wydanie nr 4040
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 208/17 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 10.07.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Andrzej Butscher, Wojciech Butscher, Jadwiga Butscher, Zbigniew Butscher, Maria Długopolska, Artur Butscher O treści

Przed Sądem Rejonowym w Nowym Sączu w I Wydziale Cywilnym w sprawie o sygn. akt I Ns 208/17 toczy się postępowanie z wniosku Andrzeja Butschera i Wojciecha Butschera o stwierdzenie nabycia przez zasiedzenia na rzecz Jadwigi Butscher zd. Stanek oraz wnioskodawców własności udziałów pozostałych właścicieli w nieruchomości położonej w Nowym Sączu przy ul. Jagiellońskiej 53, stanowiącej dz. ew. nr 51 w obr. 76 o pow. 0,0888 ha, obj. KW nr NS1S/00029843/3.

Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych, w szczególności następców prawnych Zbigniewa Butschera i jego żony Marii Długopolskiej oraz Artura Butschera i jego żony Jadwigi Butscher - aby w terminie 3 miesięcy od daty ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu i wykazali swoje prawa do tej nieruchomości, w przeciwnym razie Sąd stwierdzi zasiedzenie, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Nowy Sącz Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 10.10.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.