Piątek 24 maja 2019 Wydanie nr 4106
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 527/16 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 11.10.2018

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Tadeusz Wojciech Wszołek O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie - X Zamiejscowym Wydziale Cywilnym w Tuchowie toczy się pod sygn. X Ns 527/16 sprawa z wniosku Future Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego w Warszawie o stwierdzenie nabycia spadku po Tadeuszu Wojciechu Wszołku synu Andrzeja i Marii zmarłym w dniu 31 października 2014 roku, ostatnio przed śmiercią zamieszkałym w Olszynach nr 202, gmina Rzepiennik Strzyżewski.

W skład spadku wchodzi zobowiązanie pieniężne wobec wnioskodawcy wynikające z nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie z dnia 28.01.2013 roku oraz zobowiązanie wobec Kredyt Inkaso II Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego w Warszawie, który nabył wierzytelność bankową. W toku postępowania sądowego oświadczenia o odrzuceniu spadku złożyli żona, dzieci i dalsi następcy prawni dzieci spadkodawcy.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, w szczególności rodziców, rodzeństwo lub dzieci nieżyjącego rodzeństwa spadkodawcy, aby w terminie 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia zgłosiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i udowodniły nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić nabycie spadku pomijając nieujawnionych spadkobiercy ustawowych.

Miejscowość: Tarnów, Tuchów, Olszyny Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 11.01.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.