Czwartek 04 czerwca 2020 Wydanie nr 4483
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 386/18 Sąd Rejonowy w Kutnie
I Wydział Cywilny
ul. Staszica 3
99-300 Kutno

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 23.10.2018

W sprawie: inne

O treści

Sąd Rejonowy w Kutnie I Wydział Cywilny zawiadamia, że postanowieniem z dnia 26 września 2018 r. wydanym w sprawie I Ns 386/18 zezwolił wnioskodawcy Powiatowi Kutnowskiemu – Dom Pomocy Społecznej w Wojszycach na złożenie do depozytu sądowego pieniędzy w kwocie 68.153,79 (sześćdziesiąt osiem tysięcy sto pięćdziesiąt trzy 79/100) złotych wchodzących w skład spadku po Władysławie Płucienniczak, która to kwota może być wypłacona spadkobiercom Władysławy Płucienniczak po wykazaniu uprawnień do spadku prawomocnym postanowieniem o stwierdzeniu nabycia spadku lub zarejestrowanym aktem poświadczenia dziedziczenia.
Sąd wzywa spadkobierców Władysławy Płucienniczak do odbioru depozytu w terminie 3 lat od upływu okresu, na który zostało wywieszone wezwanie, pod rygorem przejęcia depozytu na rzecz Skarbu Państwa.
Sędzia Sądu Rejonowego
Paweł Wrzesiński

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 23.04.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.