Środa 22 maja 2019 Wydanie nr 4104
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 546/18 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 03.12.2018

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Paweł Dziersenga, syn Wiktora i Emilii z domu Jacyna O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny w sprawie o sygnaturze I Ns 546/18 toczy się sprawa z wniosku Protegat 1 Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego w Warszawie z udziałem Krystiana Gawlika, Daniela Piechury, Mateusza Piechury, Sebastiana Piechury, Zygmunta Giruć, Piotra Debalda, Weroniki Jędry, Łucji Debald, Gabrieli Zuber, Teresy Piechury, Joanny Faj, Marioli Osuchowskiej, Krzysztofa Debalda, Daniela Debalda, Andrei Zuber, Angeliki Zuber, Laury Zuber, Moniki Debald, Wiktorii Debald o stwierdzenie nabycia spadku po Pawle Dziersenga, synu Wiktora i Emilii z domu Jacyna, urodzonym 21 marca 1941 roku w Carvin Livercourt (Francja), zmarłym 29 lipca 2015 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio stale zamieszkałym w Rudzie Śląskiej przy ul. Jana Furgoła 8a/2.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy Pawła Dziersengi w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 03.03.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.