Czwartek 20 czerwca 2019 Wydanie nr 4133
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 980/18 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 10.01.2019

W sprawie: w sprawie depozytów sądowych

O treści

OGŁOSZENIE

„Sąd Rejonowy w Zgierzu I Wydział Cywilny zawiadamia, iż toczy się przed tym Sądem w sprawie o sygnaturze akt I Ns 980/18 postępowanie z wniosku Skarbu Państwa – Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddziału w Łodzi z udziałem Gminy Zgierz postępowanie o zezwolenie wnioskodawcy na złożenie do depozytu sądowego kwoty 1.391 zł tytułem odszkodowania z tytułu nabycia z mocy prawa przez Skarb Państwa prawa własności części nieruchomości przeznaczonej na budowę drogi ekspresowej S-14, oznaczonej jako działka 152/3 o pow. 0,0019 ha i położonej w obrębie 30 Słowik, gmina Zgierz. Powyższa kwota może zostać wypłacona podmiotowi, który wykaże się tytułem prawnym do powyższej nieruchomości na dzień 18 listopada 2015 roku.
Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i udowodniły swoje prawa do w/w nieruchomości w terminie 3 miesięcy od dnia dokonania ogłoszenia, gdyż w przeciwnym razie Sąd może wydać postanowienie w całości uwzględniające wniosek”.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 10.02.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.