Czwartek 20 czerwca 2019 Wydanie nr 4133
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: II Ns 336/18 Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi
II Wydział Cywilny
al. Kościuszki 107/109
90-928 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 11.01.2019

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

O treści

Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, II Wydział Cywilny (Łódź, al. Kościuszki 107/109) zawiadamia o toczącym się postępowaniu z wniosku Elżbiety Magdaleny Michalskiej i Tadeusza Romualda Michalskiego o stwierdzenie nabycia przez Elżbietę Magdalenę Michalską i Tadeusza Romualda Michalskiego do wspólności ustawowej małżeńskiej przez zasiedzenie nieruchomości położonej w Łodzi przy ulicy Latawcowej 20 nr działki gruntu 218/1, obręb ewidencyjny P-37 o powierzchni 0,0381 ha, dla której nie ma założonej księgi wieczystej ani zbioru dokumentów. Wzywa się osoby zainteresowane, aby w terminie trzech miesięcy od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosiły się do Sądu, w którym toczy się postępowanie i udowodniły swoje prawo do tej nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie wniosek o stwierdzenie zasiedzenia może zostać uwzględniony.”.

Miejscowość: ŁÓDŹ Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 12.04.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.