Niedziela 23 lutego 2020 Wydanie nr 4381
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 143/18 Sąd Rejonowy w Głubczycach
I Wydział Cywilny
ul. Kochanowskiego 1
48-100 Głubczyce

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 07.02.2019

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Stanisław Mazurkiewicz, Rafał Mazurkiewicz O treści

W Sądzie Rejonowym w Głubczycach w I Wydziale Cywilnym pod sygnaturą akt I Ns 143/18 toczy się postępowanie z wniosku Rafała Mazurkiewicza z udziałem Jadwigi Bednarskiej, Henryka Bogackiego, Stanisława Bogackiego, Anieli Dzedzyk, Jolanty Kozołubskiej, Teresy Kozołubskiej, Agnieszki Mazurkiewicz, Andrzeja Mazurkiewicza, Andrzeja Mazurkiewicza, Jana Mazurkiewicza, Józefa Mazurkiewicza, Mieczysława Mazurkiewicza, Małgorzaty Nowak, Grażyny Rogala, Magdaleny Trzebuniak, Moniki Warych, Angeliki Żurakowskiej, Rafała Mazurkiewicza, Magdaleny Marko, Joanny Marko, Moniki Marko

o stwierdzenie nabycia spadku po Stanisławie Mazurkiewiczu, s. Mariana i Jadwigi, ur. w dniu 1 marca 1949 r. w Gołuszowicach, zmarłego dnia 5 sierpnia 1977 r. w Baborowie, ostatnio stale zamieszkałego w Baborowie.

Wzywa się spadkobierców, aby w terminie 6 miesięcy od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się do Sądu, w którym toczy się przedmiotowe postępowanie i udowodnili swoje prawa do spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Głubczyce, Gołuszowice, Baborów Województwo: opolskie Treść ogłoszenia ważna do: 07.05.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.