Wtorek 04 sierpnia 2020 Wydanie nr 4544
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 471/18 Sąd Rejonowy w Skierniewicach
I Wydział Cywilny
ul. Reymonta 12/14
96-100 Skierniewice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 12.02.2019

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: 1) Jerzy Dudek 2) Włodzimierz Dudkiewicz O treści

„Przed Sądem Rejonowym w Skierniewicach I Wydziałem Cywilnym toczy się sprawa I Ns 471/18:
1. o stwierdzenie, że Jerzy Dudek nabył z dniem 25 maja 2018 roku przez zasiedzenie część nieruchomości rolnej o powierzchni 5,74 ha położonej w Kawęczynie B (gmina Nowy Kawęczyn), którą to część stanowią należące do obrębu 10 Kawęczyn B: a) cała działka o numerze ewidencyjnym 36 oraz b) część działki o numerze ewidencyjnym 8, to jest na odcinku od granicy tej działki z działką o numerze ewidencyjnym 36 aż do linii granicznej znajdującej się 365 metrów od granicy działek o numerach ewidencyjnych 8 i 36 i w przybliżeniu równoległej do tej granicy. Nie stwierdzono, aby dla nieruchomości tej była prowadzona księga wieczysta lub zbiór dokumentów. Wzywa się zainteresowanych, aby w ciągu trzech miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się i udowodnili swoje prawo własności do wskazanej nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie sąd stwierdzi zasiedzenie, jeżeli zostanie ono udowodnione,
2. o stwierdzenie, że Włodzimierz Dudkiewicz nabył z dniem 25 maja 2018 roku przez zasiedzenie część nieruchomości rolnej o powierzchni 5,74 ha położonej w Kawęczynie B (gmina Nowy Kawęczyn), którą to część stanowi fragment działki o numerze ewidencyjnym 8 obrębu 10 Kawęczyn B, to jest jej fragment na odcinku od linii granicznej biegnącej 365 metrów od granicy działek o numerach ewidencyjnych 8 i 36 i w przybliżeniu równoległej do tej granicy aż do granicy obrębów Kawęczyn B i Nowy Kawęczyn. Nie stwierdzono, aby dla nieruchomości tej była prowadzona księga wieczysta lub zbiór dokumentów. Wzywa się zainteresowanych, aby w ciągu trzech miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się i udowodnili swoje prawo własności do wskazanej nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie sąd stwierdzi zasiedzenie, jeżeli zostanie ono udowodnione.”

Miejscowość: Kawęczyn B Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 12.05.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.