Środa 22 maja 2019 Wydanie nr 4104
notice
Sygnatura akt: I Ns 6/19 Sąd Rejonowy w Łęczycy
I Wydział Cywilny
ul. M. Konopnickiej 16
99-100 Łęczyca

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 05.03.2019

W sprawie: inne

Dotyczy: Janina Batarowicz O treści

„W Sądzie Rejonowym w Łęczycy I Wydział Cywilny, w sprawie sygn. akt I Ns 6/19, w dniu 5 marca 2019 r., wydane zostało postanowienie w przedmiocie spisu inwentarza po zmarłej w dniu 25 października 2018 roku w Łęczycy, Janinie Batarowicz z domu Kowalewskiej, córce Stanisława i Heleny, ostatnio stale zamieszkałej w Łęczycy, przy ul. Belwederskiej 81/27. Sąd poucza o treści art. 637§1 k.p.c., to jest osoby wskazane w niniejszym artykule - spadkobierca uprawniony do zachowku, zapisobierca, wykonawca testamentu, wierzyciel mający pisemny dowód należności przeciwko spadkodawcy – mogą uczestniczyć w sporządzeniu spisu inwentarza, w szczególności zgłaszać przedmioty należące do spadku, przedmioty zapisów windykacyjnych lub długi spadkowe, które podlegają zamieszczeniu w spisie inwentarza przez okres 3 (trzech) miesięcy”.

Miejscowość: Łęczyca Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 12.06.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.