Piątek 23 sierpnia 2019 Wydanie nr 4197
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 381/18 Sąd Rejonowy w Tarnowie
I Wydział Cywilny
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 08.04.2019

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Marian Krok, Eugenia Krok, Ludwika Gut, Józef Gut, Władysława Gut O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowym Wydziale Cywilnym z siedzibą w Tuchowie toczy się pod sygn. X Ns 381/18 sprawa z wniosku Mariana Kroka i Eugenii Krok o zasiedzenie na ich rzecz na prawach małżeńskiej wspólności ustawowej z dniem 5.03.2009 roku prawa własności nieruchomości położonej w Bruśniku, gmina Ciężkowice, składającej się z działki ewidencyjnej 428 o pow.1,12 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta, ale wydano 13 marca 1979 roku akt własności ziemi na nazwisko Ludwiki Gut córki Pawła i Julii oraz Józefa Guta syna Pawła i Józefy, którzy od 1979 nie żyją. Spadkobiercą Józefa Guta była Władysława Gut, która zmarła w maju 2016 roku w Tarnowie. Spadkobiercy Ludwiki Gut nie są znani.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w ciągu 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie - X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić uwłaszczenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tarnów, Tuchów, Bruśnik Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 08.07.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.