Piątek 23 sierpnia 2019 Wydanie nr 4197
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 533/18 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 09.04.2019

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: nieruchomość, dla której Sąd Rejonowy w Rudzie śląskiej prowadził księgę wieczystą nr Tom 12 Bielszowice, wykaz 477 O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny w sprawie o sygnaturze I Ns 533/18 toczy się sprawa z wniosku Petera Skupnika z udziałem Henryka Malcherczyka, Mariusza Skupnika, Krzysztofa Skupnika, Leokadii Truch i Heleny Skupnik o zasiedzenie nieruchomości, dla której Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej prowadził księgę wieczystą nr Tom 12 Bielszowice, wykaz 477, w tytule własności wpisaną na Jana Malcherczyka, położonej w Rudzie Śląskiej przy ulicy Górnej 73.
Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych, aby w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i wykazali prawo własności, gdyż w przeciwnym razie Sąd stwierdzi zasiedzenie jeżeli zostanie udowodnione.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 09.07.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.