Poniedziałek 01 czerwca 2020 Wydanie nr 4480
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 814/18 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 17.04.2019

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Lucyna Buchman, Władysława Maria Wyszewska O treści

Przed Sądem Rejonowym w Nowym Sączu, I Wydziałem Cywilnym, w sprawie o sygn. akt I Ns 814/18 toczy się postępowanie z wniosku Lucyny Buchman działającej w interesie i na rzecz Władysławy Marii Wyszewskiej jako jej opiekun prawny,

o stwierdzenie nabycia w drodze zasiedzenia przez Władysławę Wyszewską własności nieruchomości gruntowej stanowiącej parcelę budowlaną 975 położną w Starym Sączu przy ul. Piłsudskiego o powierzchni 0,0359 ha, zabudowaną budynkiem mieszkalnym parterowym, dla której Sąd Rejonowy w Nowym Sączu VI Wydział Ksiąg Wieczystych nie prowadzi księgi wieczystej ani też dla której nie założono LWH, a która to nieruchomość wraz z parcelą gruntową nr 1055/1 objętą KW nr NS1S/00036713/5 wchodzi w skład działki ewidencyjnej nr 860 obręb Stary Sącz.

Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych, a w szczególności właścicieli nieruchomości lub ich następców prawnych aby w terminie 3 miesięcy od ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się do udziału w sprawie, w przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności zgodnie z wnioskiem, jeżeli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Nowy Sącz, Stary Sącz Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 17.07.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.