Czwartek 09 lipca 2020 Wydanie nr 4518
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 563/1 Sąd Rejonowy w Tczewie
I Wydział Cywilny
ul. Kołłątaja 6
83-110 Tczew

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 06.05.2019

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Aleksandra Maria Żołyniak, Alicja Pająk, Barbara Żołyniak, Anna Cesarz, Marek Maciąg, Adam Wijas, Beata Stromska, Dorota Czubek, Marcin Czubek, Lucyna Bielińska O treści

Przed Sądem Rejonowym w Tczewie I Wydział Cywilny toczy się postępowanie w sprawie I Ns 563/18 z wniosku Alicji Pająk z udziałem Barbary Żołyniak, Anny Cesarz, Marka Maciąg, Adama Wijas, Beaty Stromskiej, Doroty Czubek, Marcina Czubek i Lucyny Bielińskiej o stwierdzenie nabycia spadku po Aleksandrze Marii Żołyniak zd. Żołyniak, córce Henryka i Stefanii zd. Czubek, zmarłej w dniu 27.07.2018 r. w Tczewie, ostatnio zamieszkałej w Tczewie.

W skład spadku wchodzi mieszkanie dwupokojowe położone w Tczewie przy Alei Zwycięstwa 17 o powierzchni ok. 36 m2, o wartości około 150.000 zł oraz garaż położony w Tczewie przy ul. Niepodległości o wartości ok. 15.000 zł 20.000 zł.

Wzywa się wszystkich spadkobierców, aby w terminie 3 miesięcy od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia stawili się w Sądzie i udowodnili swoje prawa do spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą zostać pominięci w postanowieniu o stwierdzenie nabycia spadku.

Miejscowość: Tczew Województwo: pomorskie Treść ogłoszenia ważna do: 06.08.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.