Czwartek 04 czerwca 2020 Wydanie nr 4483
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 862/17 Sąd Rejonowy w Gorlicach
I Wydział Cywilny
ul. Biecka 5
38-300 Gorlice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 16.05.2019

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Genowefa Szymczyk, Zofia Ćwiklik, Jan Kowalski, Stanisław Kowalski, tadeusz Kowalski, Stanisława Domin, Anna Augustyn, Elżbieta Szura, Ewa Bożek, Anna Bożek, Marjanna Bożek, Łukasz Bożek, Józef Bożek O treści

Sąd Rejonowy w Gorlicach prowadzi pod sygn. I Ns 862/17 z wniosku Genowefy Szymczyk przy udziale Zofii Ćwiklik, Jana Kowalskiego, Stanisława Kowalskiego, Tadeusza Kowalskiego postępowanie o stwierdzenie nabycia przez zasiedzenie prawa własności nieruchomości położonej w Szalowej stanowiącej część działki nr 1309 odpowiadającej:

- części działki nr 1184/1 o pow. 0,15 ha powstałej z parceli gruntowej nr 1840/3 o pow. 0,1510 ha, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr NS1G/00006623/7, w której jako właściciele ujawnieni są Stanisława Domin c. Józefa i Barbary, Anna Augustyn c. Józefa i Barbary i Elżbieta Szura c. Józefa i Barbary oraz

- części działki nr 1187 o pow. 0,28 ha powstałej z parceli gruntowej nr 1840/7 o pow. 0,2776 ha, objętej dawnym LWH nr 226, w którym jako właścicieli ujawniono: Ewę Bożek, Annę Bożek, Marjannę Bożek, Łukasza Bożek i Józefa Bożek.

Sąd wzywa następców prawnych właścicieli powyższych działek tj. Stanisławy Domin c. Józefa i Barbary, Anny Augustyn c. Józefa i Barbary i Elżbiety Szura c. Józefa i Barbary, a także Ewy Bożek, Anny Bożek, Marjanny Bożek, Łukasza Bożek i Józefa Bożek oraz wszystkie osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia zgłosiły się do tut. Sądu i wykazały swoje prawa do przedmiotu wniosku pod rygorem pominięcia.

O ile w tym terminie nikt się nie zgłosi albo praw swoich nie wykaże, Sąd stwierdzi zasiedzenie, o ile zostanie ono wykazane.

Miejscowość: Gorlice, Szalowa Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 16.08.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.