Czwartek 24 września 2020 Wydanie nr 4595
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 128/17 Sąd Rejonowy w Tczewie
I Wydział Cywilny
ul. Kołłątaja 6
83-110 Tczew

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 17.05.2019

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Władysława Zofia Szarafin O treści

Przed Sądem Rejonowym w Tczewie I Wydział Cywilny toczy się postępowanie w sprawie I Ns 128/17 z wniosku Urszuli Kocknecht z udziałem Małgorzaty Szarafin, Teresy Boreckiej, Romana Jaszczerskiego, Genowefy Jank, Mariana Kosseckiego, Łukasza Gdańca i Katarzyny Rychert o stwierdzenie nabycia spadku po Władysławie Zofii Szarafin z domu Kosseckiej, córce Jana i Marii zd. Zgubienskiej, zmarłej w dniu 19.01.2017 r. w Gniewie, ostatnio zamieszkałej w Gniewie. W skład spadku wchodzi mieszkanie położone w Gniewie przy ul. Czyżewskiego 27a/8, o wartości około 100.000 zł.

Wzywa się wszystkich spadkobierców, aby w terminie 6 miesięcy od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia stawili się w Sądzie i udowodnili swoje prawa do spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą zostać pominięci w postanowieniu o stwierdzenie nabycia spadku.

Miejscowość: Gniew Województwo: pomorskie Treść ogłoszenia ważna do: 17.08.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.