Czwartek 24 września 2020 Wydanie nr 4595
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1010/18 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 19.05.2019

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Beata Chruślicka-Faron, Marta Anielczyk, Jolanta Bares, Wiesława Biel, Maria Drozdowska, Andrzej Gadzina, Antonii Gadzina, Józef Gadzina, Jerzy Gwiżdż, ZOfia Gwiżdżowa, Bronisław Groń, Maria Przybyłkowa, Władysław Groń, Anna Groniówna, Leszek Przybyłek, Zbigniew Przybyłek O treści

Przed Sądem Rejonowym w Nowym Sączu w Wydziale I Cywilnym w sprawie o sygn. akt I Ns 1010/18 toczy się postępowanie z wniosku Beaty Chruślickiej – Faron przy uczestnictwie Marty Anielczyk, Jolanty Barnes, Wiesławy Biel, Marii Drozdowskiej, Andrzeja Gadziny, Antoniego Gadziny, Józefa Gadziny i Jerzego Gwiżdża

o stwierdzenie nabycia w drodze zasiedzenia przez wnioskodawcę z dniem 10 grudnia 1987r. własności udziałów w 6/12 części nieruchomości położonej w Nowym Sączu stanowiącej się dz. ew. nr: 14/3 o pow. 0,0351 ha wpisanych w księdze wieczystej nr NS1S/00000252/4, na rzecz Zofii Gwiżdżowej c. Jakóba i Zofii w 1/12 części, Zofii Gwiżdżowej c. Jakóba i Zofii w 1/12 części, Bronisława Gronia w 1/12 części, Marii Przybyłkowej w 1/12 części, Władysława Gronia 1/12 części i Anny Groniówny w 1/12 części.

Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych, a w szczególności następców prawnych po Leszku Przybyłku i Zbigniewie Przybyłku (będących następami prawnymi po Marii Przybyłkowej) i Władysławie Groniu aby w terminie 3 miesięcy od daty dokonania ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu i wykazali swoje prawa do tej nieruchomości, w przeciwnym razie Sąd stwierdzi zasiedzenie, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Nowy Sącz Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 19.08.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.