Sobota 11 lipca 2020 Wydanie nr 4520
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 59/19 Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim
I Wydział Cywilny
ul. Chopina 52 bl 10
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 07.08.2019

W sprawie: w sprawie depozytów sądowych

Dotyczy: Danuta Łukaszewicz, Robert Łukaszewicz, Tomasz Łukaszewicz O treści

W Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wlkp. w dniu 29 kwietnia 2019 r. w sprawie I Ns 59/19 zapadło orzeczenie zezwalające wnioskodawczyni Danucie Łukaszewicz na złożenie do depozytu sądowego kwoty 12.000,00 zł jako świadczenia należnego uczestnikowi Robertowi Łukaszewicz tytułem spłaty udziałów w majątku wspólnym oraz kwoty 12.000,00 zł jako świadczenia należnego uczestnikowi Tomaszowi Łukaszewicz tytułem spłaty udziałów w majątku wspólnym zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego w Gorzowie Wlkp. z dnia 30 listopada 2018 r. wydanym w sprawie I Ns 271/18 z zaznaczeniem, iż kwoty te mogą być wydane uczestnikom Robertowi Łukaszewicz i Tomaszowi Łukaszewicz na każde ich żądanie.

Jednocześnie Sąd wzywa Roberta Łukaszewicza i Tomasza Łukaszewicza do odbioru w/w depozytu. Wobec braku możliwości doręczenia wezwania do odbioru depozytu niniejsze wezwanie zostanie wywieszone na tablicy informacyjnej Sądu Rejonowego w Gorzowie Wlkp. oraz w mediach ogólnopolskich – na EBOS.PL na okres 6 miesięcy.

Termin do odbioru depozytu wynosi 3 lata i zaczyna biec po upływie wskazanego okresu 6 miesięcy. W razie niepodjęcia depozytu przez uprawnionego w tym terminie, z mocy prawa nastąpi likwidacja niepodjętego depozytu.

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski Województwo: lubuskie Treść ogłoszenia ważna do: 07.02.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.