Wtorek 25 lutego 2020 Wydanie nr 4383
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 830/17 Sąd Rejonowy w Chojnicach
I Wydział Cywilny
ul. Młyńska 30
89-600 Chojnice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 08.10.2019

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Jan Szczepański, Benedykta Szczepańska, Halina Orłowska, Katarzyna Orłowska, Monika Blawatt, Anna Blawatt O treści

W Sądzie Rejonowym w Chojnicach pod sygn. akt: I Ns 830/17 z wniosku Jana i Benedykty Szczepańskich oraz Haliny Orłowskiej i Katarzyny Orłowskiej toczy się postępowanie o stwierdzenie nabycia przez zasiedzenie nieruchomości położonej w Czersku przy ulicy Tucholskiej, stanowiącej działkę ewidencyjną nr 1894/3, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta, a w dokumentacji geodezyjnej jako współwłaściciele figurują Blawatt Monika i Anna.

Wzywa się wszystkich zainteresowanych, aby w terminie 3 miesięcy od ukazania się ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym w Chojnicach i wykazali swoje prawa do nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić nabycie nieruchomości przez zasiedzenie z ich pominięciem.

Miejscowość: Chojnice Województwo: pomorskie Treść ogłoszenia ważna do: 08.01.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.