Wtorek 04 sierpnia 2020 Wydanie nr 4544
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: INs 849/19 Sąd Rejonowy w Tarnowie
I Wydział Cywilny
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 25.11.2019

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Czesława Moskal, Stanisław Moskal, Jan Moskal, Anna Moskal O treści

Sądzie Rejonowym w Tarnowie toczy się pod sygn. INs 849/19 sprawa z wniosku Czesławy Moskal o zasiedzenie na jej rzecz do wspólności małżeńskiej ze Stanisławem Moskalem z dniem 10.04.2004 roku prawa własności nieruchomości położonej w Łukanowicach, oznaczonej jako działki numer 1,2,3,4 o łącznej powierzchni 0,70 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta, lecz wydano akt własności ziemi na nazwisko Jana Moskala syna Władysława i Antoniny, który zmarł w 1974 roku.

Jan Moskal w chwili śmierci pozostawał w związku małżeńskim z Anną Moskal, z którą nie miał dzieci, a jej spadkobiercy nie są znani.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, w szczególności następców prawnych Anny Moskal (zmarłej w 1995 roku) aby w terminie 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić zasiedzenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tarnów, Łukanowice Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 25.02.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.