Niedziela 23 lutego 2020 Wydanie nr 4381
notice
Sygnatura akt: I Ns 279/19 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 29.11.2019

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Janina Jasiczek z domu Kobuszewska, córka Stanisława i Janiny z domu Smolińska O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 279/19 toczy się sprawa z wniosku Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie przy udziale Krzysztofa Jasiczka, Grzegorza Jasiczka, Witolda Jasiczka, Łukasza Bienika, Karola Sękowskiego, Stanisławy Ziob, Dariusza Maciołka, Kamila Biniasza, Karola Hsino-Sito, Wojciecha Belcera, Szymona Gonsiora, Krzysztofa Cholewy, Małgorzaty Wawrzynek, Grażyny Kobuszewskiej, Teresy Hsino, Niny Hsino-Sito, Justyny Cholewy, Eweliny Hsino, Sary Sękowskiej, Amelii Belcer, Leny Gonsior, Julii Lepich, Nikolea Maciołka, Izabeli Kowalczuk, Katarzyny Gołuckiej- Lissek, Agnieszki Biniasz, Barbary Lepich, Iwony Gonsior, Iwony Sękowskiej, Urszuli Belcer, Patrycji Wodzisławskiej o stwierdzenie nabycia spadku po Janinie Jasiczek z domu Kobuszewska, córce Stanisława i Janiny z domu Smolińska, urodzonej 24 lutego 1948 roku w Trzciance, zmarłej 13 czerwca 2017 roku w Rudzie Śląskiej i tam ostatnio stale zamieszkałej przy ul. Sejmu Śląskiego 3/2.
Z informacji posiadanych przez Sąd wynika, że w skład spadku wchodzi dług wobec wnioskodawczyni.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy Janiny Jasiczek w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 29.02.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.