Poniedziałek 28 września 2020 Wydanie nr 4599
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 840/19 Sąd Rejonowy w Gorlicach
I Wydział Cywilny
ul. Biecka 5
38-300 Gorlice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 10.01.2020

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Maria Jurczak, Wojciech Jarczak, Stamisław Jurczak, Sylwester Jurczak, Fryderyk Jurczak, Kazimiera Jurczak O treści

Przed Sądem Rejonowym w Gorlicach pod sygnaturą I Ns 840/19 toczy się postępowanie z wniosku Marii Jurczak o stwierdzenie zasiedzenia nieruchomości składającej się z działek nr 1950/1 o powierzchni 0,2339 ha i 1950/2 o powierzchni 0,4595 ha położonych w Szymbarku, gmina Gorlice, powiat gorlicki, województwo małopolskie, dla której Sąd Rejonowy w Gorlicach prowadzi księgę wieczystą nr NS1G/00009485/8, w której w dziale II jako właściciel ujawniony jest Wojciech Jarczak (Jurczak).

Sąd wzywa następców prawnych Wojciecha Jurczaka i Katarzyny Jurczak, w tym następców prawnych Stanisław Jurczaka, Sylwestra Jurczaka i Fryderyka Jurczaka (dzieci Wojciecha i Katarzyny) oraz Kazimiery Jurczak (żony Stanisława Jurczaka) oraz wszystkie osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia zgłosiły się do tut. Sądu i wykazały swoje prawa do przedmiotu postępowania pod rygorem pominięcia.

Jeżeli w tym terminie nikt się nie zgłosi, albo praw swoich nie wykaże, Sąd stwierdzi zasiedzenie, o ile zostanie ono wykazane.

Miejscowość: Gorlice, Szymbark Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 10.04.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.