Piątek 03 kwietnia 2020 Wydanie nr 4421
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 385/19 Sąd Rejonowy w Kutnie
I Wydział Cywilny
ul. Staszica 3
99-300 Kutno

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 15.01.2020

W sprawie: w sprawie depozytów sądowych

O treści

Sąd Rejonowy w Kutnie I Wydział Cywilny postanowieniem z dnia 13 stycznia 2020 r. wydanym w sprawie I Ns 385/19 zezwolił wnioskodawczyni Magdalenie Oleksiewicz na złożenie do depozytu sądowego pieniędzy w kwocie 3.647,76 (trzy tysiące sześćset czterdzieści siedem 76/100) złotych tytułem odprawy pośmiertnej dla członków rodziny i ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy w związku ze śmiercią Krzysztofa Sobierańskiego zatrudnionego w MPC Magdalena Oleksiewicz z siedzibą w Kutnie na podstawie umowy o pracę na czas określony, która to umowa wygasła wskutek śmierci pracownika w dniu 30 czerwca 2019 r., kwota depozytu może być wypłacona członkom rodziny Krzysztofa Sobierańskiego, po wykazaniu uprawnień do spadku po nim prawomocnym postanowieniem o stwierdzeniu nabycia spadku lub zarejestrowanym aktem poświadczenia dziedziczenia.
Sędzia Sądu Rejonowego
Paweł Wrzesiński

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 15.02.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.