Sobota 15 sierpnia 2020 Wydanie nr 4555
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1129/18 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 20.01.2020

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Barbara Baziak, Władysław Baziak O treści

Przed Sądem Rejonowym w Nowym Sączu, I Wydziałem Cywilnym, w sprawie o sygn. akt I Ns 1129/18 toczy się postępowanie z wniosku Barbary Baziak i Władysława Baziaka przy uczestnictwie Skarbu Państwa – Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie, Zarządu Zlewni w Nowym Sączu o stwierdzenie nabycia w drodze zasiedzenia przez Barbarę Baziak i Władysława Baziaka na prawach ustawowej wspólności majątkowej, własności nieruchomości stanowiących działki ewidencyjne: nr 404/8 o pow. 0,0180 ha położnej w Zabrzeży, gmina Łącko, powstałej z podziału działki ewidencyjnej nr 404/2 o pow. 1,05 ha, położnej w Zabrzeży, gmina Łącko oraz nr 406/4 o pow. 0,0645 ha położnej Zabrzeży, gmina Łącko powstałej z podziału działki ew. nr 406/2 o pow. 0,0870 ha, położnej w Zabrzeży, gmina Łącko.

Dla wyżej opisanej nieruchomości tj. działek ew. nr 406/2 i 404/2, Sąd Rejonowy w Nowym Sączu VI Wydział Ksiąg Wieczystych nie prowadzi księgi wieczystej ani też nie założono LWH.

Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych, a w szczególności właścicieli nieruchomości lub ich następców prawnych, aby w terminie 3 miesięcy od ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się do udziału w sprawie, w przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności zgodnie z wnioskiem, jeżeli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Nowy Sącz, Zabrzeż Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 20.04.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.