Piątek 23 października 2020 Wydanie nr 4624
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1618/16 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 24.01.2020

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

O treści

Sąd Rejonowy w Zgierzu, I Wydział Cywilny zawiadamia, że toczy się przed tym Sądem w sprawie o sygn. akt I Ns 1618/16 postępowanie z wniosku Sylwestra Wojtas z udziałem Gminy Kamienna Góra, Moniki Fila, Igora Koźmińskiego, Natalii Koźmińskiej i Patryka Koniuszewskiego o stwierdzenie nabycia spadku po Wojciechu Jerzym Koźmińskim, synu Czesława i Władysławy, zmarłym w dniu 2 czerwca 2013 roku w Wałbrzychu, mającym ostatnie miejsce zwykłego pobytu w Kamiennej Górze, w skład którego wchodzi udział w lokalu mieszkalnym położonym w Kamiennej Górze.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy w ciągu 3 miesięcy od ukazania się niniejszego ogłoszenia, zgłosili się do Sądu Rejonowego w Zgierzu, I Wydziału Cywilnego i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 24.04.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.