Piątek 29 maja 2020 Wydanie nr 4477
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 12.02.2020

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

1. „Przed Sądem Rejonowym w Zgierzu, I Wydziałem Cywilnym toczy się postępowanie pod sygn. I Ns 409/19 z wniosku Agnieszki Gajdy z udziałem Leokadii Stefańskiej, Ewy Niedzielskiej, Michała Stefańskiego, Marii Stefańskiej, Pawła Stefańskiego i Iwony Bardelskiej o zasiedzenie udziałów w nieruchomości położonej w Głownie przy ulicy Targowej 67, gmina Miasto Głowno oznaczonej jako działka ewidencyjna numer 165 o powierzchni 0,1280 ha, dla której w Sądzie Rejonowym w Zgierzu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta KW LD1G/00004107/6, będącej w posiadaniu wnioskodawcy. Wzywa się wszystkie osoby zainteresowane aby w terminie 3 miesięcy zgłosiły swoje prawa do przedmiotowej nieruchomości w przeciwnym przypadku zostaną pominięte w stwierdzeniu zasiedzenia.”

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 14.05.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.