Niedziela 27 września 2020 Wydanie nr 4598
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1052/17 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 09.03.2020

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Tadeusz Laskoś, Kazimiera Laskoś O treści

Przed Sądem Rejonowym w Nowym Sączu w Wydziale I Cywilnym w sprawie o sygn. akt I Ns 1052/17 toczy się postępowanie z wniosku Tadeusza Laskosia i Kazimiery Laskoś z udziałem Konrada Horobiowskiego, Mieczysława Horobiowskiego, Mieczysława Jawora, Zbigniewa Jawora, Barbary Kubicy, Barbary Kwiatkowskiej, Teresy Laskoś, Krystyny Łapińskiej, Elżbiety Szumilas, Grażyny Wilk i Ryszarda Żurka o stwierdzenie że Tadeusz i Kazimiera Laskoś nabyli z mocy prawa w drodze zasiedzenia z dniem 05 marca 2014r. na zasadzie wspólności ustawowej małżeńskiej własność nieruchomości stanowiącej działkę ewidencyjną nr 2295/5 o pow. 0,1087 ha powstałej z podziału działki nr 2295/2 położonej w Starym Sączu obj. Kw nr NS1S/00005836/7.

Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych, a w szczególności następców prawnych po Leszku Jaworze aby w terminie 3 miesięcy od daty dokonania ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu i wykazali swoje prawa do tej nieruchomości, w przeciwnym razie Sąd stwierdzi zasiedzenie, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Nowy Sącz Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 09.06.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.